تعمیر جاروبرقی در تهران

علت روشن نشدن جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در تمامی مناطق تهران توسط برترین تعمیرکاران و متخصصان مجموعه تعمیر vip با گارانتی و پشتیبانی 12 ماهه خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی به مشتریان ارائه می گردد.

مجموعه تعمیر vip به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی،  بیش از 20 برند ایرانی و خارجی حدود 15 سال در مناطق مختلف تهران خدمات خود را ارئه می کند. برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر جاروبرقی کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید.

مشکلات مربوط به جاروبرقی ها

از آنجایی که روال کار کرد و قطعات سازنده جاروبرقی کاملا یکسان است، عیب یابی جاروبرقی در تمامی برند ها یکسان است، بعنوان مثال روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ با جاروبرقی ال جی و سایر برندها مختص به یکسری قطعات است.

خرابی های متداول جاروبرقی ها عبارت اند از:

 1. روشن نشدن جاروبرقی
 2. کم شدن مکش جاروبرقی
 3. احساس بوی سوختگی و گاها دیده شدن دود
 4. خرابی سیم جمع کن
 5. صدای زیاد و غیر طبیعی موتور
 6. سوختن موتور جاروبرقی
 7. خرابی برد الکترونیکی
 8. خرابی ولوم قدرت موتور
 9. خرابی دکمه پاور
 10. خرابی دکمه سیم جمع کن
 11. پس دادن خاک و گرد غبار
 12. خرابی، شکستگی و پاره شدن لوازم

در ادامه به دلایل بروز این مشکلات و هزینه برطرف کردن هرکدام در تعمیرگاه مجاز جاروبرقی تعمیر vip و مدت زمان گارانتی پس از تعمیرات جاروبرقی را منتشر می کنیم.

تعمیر روشن نشدن جاروبرقی و هزینه تعمیرات این مشکل

علت روشن نشدن جاروبرقی می تواند اختلال در عملکرد یا خرابی کامل یکی از قطعات زیر باشد:

 • برد الکترونیکی: ممکن است منبع تغذیه دچار مشکل شده باشد، هزینه تعمیر جاروبرقی در صورت خرابی برد بین 350/000 تا 500/000 هزار تومان است.
 • سوختن موتور: درصورتی که موتور سوخته باشد جاروبرقی روشن نشدن، درصورت سوختن موتور پیشنهاد میشود موتور تعویض گردد، هزینه تعویض موتور جاروبرقی بین 600/000 تا 900/000 هزار تومان است.
 • خرابی سیم جمع کن: ممکن است پلاتین ها یا سیم دچار قطعی شده باشد، هزینه تعمیرات جاروبرقی برای این مشکل بین 200/000 تا 450/000 هزار تومان است.
 • تمام شدن ذغال موتور: در صورتی که بیش از 5 سال است از جاروبرقی استفاده می کنید امکان تمام شدن ذغال موتور وجود دارد، هزینه تعویض ذغال موتور جاروبرقی بین 150/000 تا 250/000 هزار تومان است.

برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر جاروبرقی خود می توانید با شماره 67549-021 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر کم شدن مکش جاروبرقی و عیب یابی آن

کم شدن مکش جاروبرقی مربوط به خرابی یا اختلال در عملکرد یکی از قطعات زیر است:

 • خرابی لاستیک هوابندی موتور: در دور لبه موتور یک لاستیک جهت ثابت نگه داشتن و جلوگیری از خروج هوای موتور وجو دارد در صورت خرابی این قطعه مکش جاروبرقی کم می شود، هزینه تعویض لاستیک هوابندی بین 100/000 تا 180/000 هزار تومان است.
 • پر بودن پاکت جاروبرقی: در این حالت با تعویض پاکت یا کیسه جاروبرقی مشکل دستگاه برطرف می شود. برای رفع این مشکل می توانید انواع پاکت جاروبرقی را بصورت مستقیم از تعمیر vip تهیه کنید.
 • خرابی فیلتر ها: فیلتر جهت خروج گرد و غبار و جلوگیری از ورود اجسام خارجی در جاروبرقی تعبیه شده اند در صورت خرابی این فیلتر ها مکش کم می شود، هزینه تعویض فیلتر ها جاروبرقی بین 100/000 تا 200/000 هزار تومان است.
 • خرابی موتور: ممکن است سیم پیچ ثانویه موتور دچار اتصال کوتاه شده باشد در این حالت برای تعمیر جاروبرقی باید موتور جاروبرقی تعویض گردد.
 • گرفتگی اتصالات: ممکن است یک جسم خارجی مانند جوراب یا دستمال درون لوله خرطومی یا لوله تلسکوپی باعث بروز این مشکل شود حتما اتصالات را چک کنید.
 • برای ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی با یکی از شعب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ما در تهران تماس بگیرید.

علت بو سختگی جاروبرقی چیست ؟

استشمام بوی سوختگی و گاها دیده شدن دود در زمان کار کرد جاروبرقی نشان دهنده یک مشکل جدی در جاروبرقی میباشد .

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل سوختن موتور جاروبرقی مشاهده میگردد ، دلایل بروز این مشکل عبارت اند از :

 • اتصال کوتاه در سیم کشی جاروبرقی
 • اتصال و خوردگی کلکتور
 • خرابی ذغال های موتور

هزینه تعمیر جاروبرقی و رفع این مشکل بین 500/000 تا 900/000 هزار تومان میباشد ، برای ثبت درخواست با یکی از شعب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در تهران تماس بگیرید .

خرابی سیم جمع کن و هزینه تعمیرات سیم جمع کن جاروبرقی

خرابی سیم جمع کن یکی از مشکلات رایج در جاروبرقی ها میباشد که بدلیل استفاده نادرست یا وارد شدن ضربه به قسمت سیم جمع کن بوجود می آید ، خرابی سیم جمع کن بدلیل معیوب شدن یکی از قسمت های زیر میباشد .

 • پدال سیم جمع کن : ممکن است این قطعه شکسته یا از جای خود خارج شده باشد هزینه رفع این مشکل بین 150/000 تا 250/000 هزار تومان میباشد .
 • خرابی فنر سیم جمع کن : ممکن است فنر حالت فنری خود را از دست داده باشد یا از دورن سیم جمع کن خارج شده باشد ، هزینه تعمیرات جاروبرقی برای رفع این مشکل بین 180/000 تا 300/000 هزار تومان میباشد .
 • قطع شدن پلاتین ها : ممکن است پلاتین ها دچار ولفاته یا اتصال کوتاه شده باشد در این حالت برق به موتور و برد جاروبرقی نمیرد هزینه سرویس پلاتین های جاروبرقی بین 100/000 تا 150/000 هزار تومان میباشد .

برای رفع مشکلات و تعمیر سیم جمع جاروبرقی کافیست با یکی از شعب نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در تهران تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
تماس با نمایندگی