تعمیر vip  یک مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه های قهوه ساز در تهران میباشد که تامین قطعات یدکی و خدمات سرویس و تعمیر انواع دستگاه های قهوه ساز را انجام میدهد ، فرقی نمیکند دستگاه قهوه ساز یا اسپرسو ساز شما صنعتی یا خانگی باشد از آنجایی که روال کار کرد و قطعات یدکی این دستگاه ها یکسان میباشد میتوانید آنرا به متخصصان حرفه ای ما بسپارید  .

تعمیرات دستگاه های قهوه ساز صنعتی در محل و قهوه ساز های خانگی در تعمیرگاه مجهز تعمیر vip میگردد ، از زمانی که دستگاه خود را به ما میسپارید ما دستگاه شما را مجددا تا 6 ماه گارانتی میکنیم تا نگرانی بابت خرابی مجدد آن نداشته باشید .

تعمیر قهوه ساز

مهم نیست برند دستگاه قهوه ساز شما چیست ، ما بصورت 100% خدمات تمامی برند و مارک های موجود در ایران را ارائه میکنیم و از بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در ایران برای تعمیرات دستگاه قهوه ساز شما استفاده میکنیم .

زمانی که به مدت طولانی از این دستگاه استفاده میکنید ، طبیعتا ممکن است با مشکلاتی چون خرابی یا اختلال در آن مواجه شوید که کاملا طبیعی و قابل پیشبینی است ، مجموعه تعمیر vip  به همین منظور گرد هم آمده تا در صورتی که دستگاه قهوه ساز یا اسپرسو ساز شما با مشکلی روبرو شود به سرعت اقدامات لازم را جهت تعمیر و سرویس دستگاه قهوه ساز انجام دهد ، کافیست تلفن خود را بردارید و با خط ویژه 67549-021 تماس بگیرید .

علائم و نشانه های خرابی قهوه و اسپرسو ساز

علائم و نشانه هایی را میتوان قبل از خرابی یا از کار افتادن کامل دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز مشاهده کرد ، اکثر کاربران این دستگاه به این علائم بی توجهی میکنند و همین موضوع باعث آسیب های جدی و در نهایت افزایش هزینه های تعمیرات قهوه ساز ها میشود .

درصورتی که یکی از موارد را مشاهده کردید پیشنهاد میکنیم دستگاه خود را از برق کشیده و با ما تماس بگیرید .

  1. درست کار نکردن دکمه ها : زمانی که با فشردن دکمه نمیتوانید قهوه ساز را برای عصاره گیری آماده کنید اصرار به راه اندازی نکنید ، ممکن است کلید شما کاملا خراب شود و یا حتی باعث اتصال در دستگاه شود .
  2. نشتی آب از کف یا کناره های دستگاه : این مشکل در ابتدا شاید کم و قابل استفاده باشد ولی کم کم بزرگ و یکدفعه باعث از کار افتادن دستگاه قهوه ساز میشود پس در صورت مشاهده با مرکز تعمیرات تخصصی قهوه ساز تماس بگیرید .
  3. رقیق شدن قهوه : این مشکل به علت رسوب گرفتگی مخزن و لوله های میباشد و نیاز به رسوب زدایی میباشد و با یک سرویس ساده قهوه ساز برطرف میشود .
  4. تغییر طمع قهوه : اگر احساس میکنید طمع قهوه درست شده تغییر داشته و بدمزه است ، این مشکل به راحتی با یک سرویس برطرف میشود و زیاد مشکل جدی نیست .
  5. قطع و وصل دستگاه در حین کار : اگر صدای گرم شدن آب و کار کرد قطع و وصل میشود یک مشکل محسوب میشود و نیاز به تعمیر دستگاه قهوه ساز میباشد .

چند راهکار کلیدی برای جلوگیری از تعمیر قهوه ساز

در اینجا ما چند نکته برای استفاده درست و نگهداری از دستگاه قهوه ساز خانگی و صنعتی را به شما یاد میدهیم حتما به این نکات توجه کنید تا طول عمر دستگاه قهوه و اسپرسو ساز را افزایش دهید .

  1. پس از استفاده از اسپرسو ساز حتما بخار باقی مانده را خارج کنید .
  2. از جرم گیر قهوه ساز و اسپرسو ساز استفاده کنید ( کافی زا )
  3. اگر برای مدت طولانی از دستگاه استفاده نمیکنید آنرا از برق جدا کنید .
  4. پس از اتمام کارتان با قهوه ساز آب باقی مانده را خالی کنید .
  5. تا خالی شدن کامل قهوه از دستگاه آنرا خاموش نکنید .

رعایت همین 5 نکته ساده میتواند نیاز به تعمیرات دستگاه قهوه ساز خانگی را تا 30% به تعویق بیاندازد .

تعمیرات دستگاه اسپرسو و قهوه ساز اگر بصورت اصولی انجام نشود به زودی مشکل شما دوباره باز خواهد گشت یا حتی با مشکلات جدی تر و عمیق تری نمایان خواهد شد .

اولین اصل در تعمیر قهوه ساز های خانگی و صنعتی ، عیب یابی و تشخیص علت یا عوامل خرابی دستگاه میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
تماس با نمایندگی